Wedstrijdverslag VV HEBES E3 - RKMSV E6: 14 - 0

Vandaag, 5 december, was het dan zover; we kunnen kampioen worden! Ik mag vandaag aanvoerder zijn in deze belangrijke wedstrijd. Eigenlijk kan er niets meer fout gaan; we hebben nog alles gewonnen, RKMSV staat op de 7e plek. We zijn gespannen voor de wedstrijd. De eerste 10 minuten houdt Meyel nog even stand maar dan wordt de ban gebroken door Jort. Niet veel later volgen goals aan de lopende band van Thibault, Tim, Levi, Raf en zelfs Sam, onze linksback, scoort! Met rust staat het al 9-0!!! We kunnen gaan feesten, maar de 2e helft volgt nog. In de rust worden we nog bijgepraat door trainers Pascal en Paul. In de 2e helft is het nog steeds 1-richtings voetbal. Het scoreverloop  herhaalt zich en de eindstand wordt 14-0 !!! 
Het feest wordt gevierd met een ereronde + chocolade cup, kinderchampagne en nog veel ranja en broodjes kroket / frikadel. 's Middags worden we nog gehuldigd in de kantine van HEBES; het was erg gezellig…

Groetjes Daan