Rabobank Clubkas Campagne. Stem op VV HEBES.

U kunt als lid van de Rabobank Peel, Maas en Leudal weer uw vereniging steunen.

Het doel voor dit jaar is trainingsmaterialen voor jeugdspelers en -keepers t.b.v. coördinatie oefeningen, pass- en trap oefeningen, behendigheid- en agility trainingen.

Rabobank Peel, Maas en Leudal stelt jaarlijks een deel van de winst van de bank beschikbaar voor ondersteuning van het verenigingsleven in het hart van Limburg, middels de Rabobank Clubkas Campagne. Alle verenigingen en stichtingen die bankieren bij de Rabobank én die voldoen aan de gestelde criteria, kunnen meedingen naar een bijdrage. De leden van onze bank bepalen hoe het beschikbare bedrag verdeeld wordt door hun stem uit te brengen op de club(s) van hun voorkeur. 

Rabobank Peel, Maas en Leudal heeft ruim 22.500 leden. Ieder lid krijgt vijf stemmen om te verdelen en kan maximaal twee stemmen op dezelfde vereniging/stichting uitbrengen. Elke stem is geld waard. Het is dan ook in het belang van de vereniging/stichting om zoveel mogelijk stemmen te werven.

Vanaf 14 maart t/m 27 maart kunt u stemmen. U stem telt, stem op VV HEBES.