KNVB workshop "De droombijeenkomst". Jij komt toch ook?

10 april jl. heeft een sessie  met de KNVB plaatsgevonden om samen met een dwarsdoorsnede van VV HEBES ( spelers, leiders, sponsoren, jeugdspelers, ouders, toeschouwers) de sterke en minder sterke punten van VV HEBES te benoemen. Dit was een zeer boeiende en succesvolle avond. 

Komende maandag 29 mei staat een nieuwe bijeenkomst op de planning.  Het thema zal ditmaal “de droombijeenkomst” zijn. Als er geen limieten zouden bestaan, hoe zou dan de club eruit zien in jouw ideaalbeeld? Wij nodigen iedereen, die op welke manier dan ook VV HEBES een warm hart toe draagt, van harte uit om deze avond aanwezig te zijn en zijn mening te delen. De bijeenkomst zal aanvangen om 19:30 in de kantine.

 

Een verslag van 10 april kan via de volgende link gelezen worden:

http://vvhebes.nl/nieuws/knvb-workshop-toekomstbestendigheid-vv-hebes