Inschrijving VSN Voetbaldagen is weer mogelijk

Voetbalschool Nederland organiseert al meer dan 15 jaar in samenwerking met een groot aantal voetbalverenigingen de VSN Voetbaldagen. O.a. in Heythuysen en Neeritter. Deelnemen aan de Voetbaldagen betekent dagenlang (meestal 3 tot 5 dagen) voetbalplezier en een gevarieerd programma bestaande uit een groot aantal onderdelen zoals:

  • Techniektraining 
  • Keeperstraining
  • Boardingvoetbal, Kooivoetbal, Pannavoetbal
  • Partijspelen 2 : 2, 4 : 4, 7 : 7 en diverse varianten
  • Voetbaldoedag, Ballen Koning, Penaltybokaal
  • En nog veel meer

 

Aan de Voetbaldagen doen zowel jongens als meisjes mee in de leeftijd van 6 t/m 14 jaar (m.u.v. Veritas en Simpelveld 15 jaar). Zij kunnen aan de Voetbaldagen deelnemen als veldspeler of als keeper. Bij de Voetbaldagen krijgt elke deelnemer een prachtig JAKO voetbaltenue (bestaande uit shirt, broek en kousen).

Ga naar http://www.voetbalschoolnederland.nl/index.php om je in te schrijven!