Informatieavonden voetbaltechnisch beleid: Plezier en Ontwikkeling

Aan het begin van dit seizoen zijn wij gestart met het traject: een toekomstbestendig VV HEBES. Daaruit zijn enkele werkgroepen voortgekomen. Eén van die werkgroepen, de werkgroep voetbaltechnisch beleid, is voortvarend aan de slag gegaan. Zij zijn inmiddels omgevormd tot de vaste voetbaltechnische commissie en willen hun resultaat graag met jullie delen.

Wij nodigen daarom graag iedereen, die zich op enige wijze betrokken voelt bij VV HEBES, uit voor de presentatie van het Technisch beleid en voetbaltechnisch plan van VV HEBES. Hiermee willen wij een grote stap zetten om ook in de toekomst invulling te blijven geven aan Sportief. Zichtbaar. Beter. Het voetbaltechnische beleid en plan is gericht op plezier & ontwikkeling.

Wilt u meer weten? Kom dan naar een van de informatieavonden waar onze nieuwe technische commissie de plannen toe gaat lichten.
De bijeenkomsten vinden plaats in onze kantine op:

  • Dinsdag 22 Mei om 19:30 uur: voor senioren spelers, Dames/meisjes spelers, vrijwilligers en sponsoren en supporters
  • Woensdag 23 Mei om 19:30 uur: voor ouders van alle jeugdspelers
  • Donderdag 24 mei om 19:30 uur: voor A en B Jeugd spelers en alle trainers/leiders en scheidsrechters

Bent u verhinderd op een avond die voor u bedoelt is? Dan bent u uiteraard van harte welkom op een van de andere avonden.