Erwin Evers volgend seizoen nieuwe hoofdtrainer VV HEBES

Vanaf het seizoen 2017/2018 zal Erwin Evers hoofdtrainer zijn van VV HEBES. Erwin Evers is zeker geen onbekende in het Limburgse amateurvoetbal. Als trainer van onder meer V.V. Roosteren, Brevendia, RIOS '31 en zijn huidige club Stevensweert heeft hij zijn sporen meer dan verdiend.

Nadat Wim Slangen aangaf zijn actieve trainerscarrière na dit seizoen te beëindigen heeft de technische commissie een aantal goede trainers gesproken. Erwin was er daar één van. We denken dat Erwin goed past in de visie van onze club waarin we de ontwikkeling van onze jeugdspelers zoveel mogelijk proberen te stimuleren. Het bestuur en de technische commissie zijn dan ook blij dat we Erwin nu kunnen presenteren als nieuwe trainer en dat we kunnen melden dat Wim Slangen nog aan onze club verbonden zal blijven om onze jeugdopleiding verder te verbeteren.