“Schalke auf Tournee” bij VV HEBES

Vrijdag 4 mei jl. waren er zo’n  60 jeugdspelers van VV HEBES t/m 15 jaar,  om een dag te ervaren volgens het  “Schalke auf Tournee”  trainingsprincipe. Een geweldig mooi sportpark lag in een ochtendzonnetje te wachten op alle enthousiaste spelers.

Een 4-tal gedreven begeleiders namen de VV HEBES jeugdspelers mee in 4 groepen, nadat iedereen in het kleedlokaal in het tenue gestoken was. Een ochtend- en middagtraining met diverse techniekvormen zorgde er bij de jeugd voor dat PLEZIER  &  ONTWIKKELING  hand in hand gingen…

Een geslaagde dag, waar de deelnemers met plezier op terug kunnen kijken. Een mooi evenement ook om terug te laten keren op de VV HEBES-jeugd-jaarkalender.

Bekijk hier de foto’s, deze geven een mooie sfeerimpressie van deze succesvolle voetbal-dag, op het mooiste sportpark van Zuid-Nederland.

(Door Roel Leduc)